O nas / Szkoleniowcy

Logo główne

marki handlowe

Good Photo Sp. z o.o.
Identyfikacja międzynarodowa

Polska Wielka Brytania Francja Niemcy
logopl logopl logopl logopl

 

Firma Good Photo Sp. z o.o. powstała w 2011 roku stając się liderem w branży szkoleń fotograficznych. Profesjonalna kadra oraz nowatorska tematyka szkoleń były – i nadal są – niezaprzeczalnym wyróżnikiem naszej firmy na rynku. Wynikiem czego jest ponad 4,5 tys. przeszkolonych osób w całej Polsce.

Naszą wizytówką jest bogata i kompleksowa oferta, nowatorski sposób szkoleń ale przede wszystkim profesjonalizm. Wykonujemy zlecenia fotograficzne, graficzne i filmowe dla największych polskich firm. Organizujemy foto-wyprawy i eventy integracyjne w Polsce i za granicą.

Uczymy fotografii, grafiki i foto-edycji. Szkolimy indywidualnie oraz grupowo na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy bezkonkurencyjni, ponieważ dajemy naszym kursantom najwyższą jakość za najlepszą cenę.

Dodatkowo każdy lojalny kursant, który do nas wraca otrzymuje zniżki na kolejne szkolenia, wypożyczenie i zakup sprzętu, zakup książek i albumów fotograficznych oraz otrzymuje wsparcie foto-edytorskie oraz dostęp do porad specjalistów przy doborze i zakupie sprzętu.

Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami sprzętu fotograficznego na świecie, dzięki czemu nasi kursanci mają możliwość testować najnowsze obiektywy, filtry i inne akcesoria fotograficzne.

Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i dynamicznie się rozwijamy, dlatego od 2013 roku działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Good Photo to również firma odpowiedzialna społecznie. Od początku istnienia stosujemy przejrzyste praktyki biznesowe, budując pozytywne relacje ze wszystkimi osobami i podmiotami, które ją tworzą i z którymi współdziała. Zostaliśmy za to wyróżnieni Certyfikatem Firma Przyjazna Internautom.

Chętnie angażujemy się w inicjatywy o charakterze społecznym i charytatywnym, staramy się wspierać indywidualne projekty fotograficzno - podróżnicze.

W 2011 roku Good Photo zostało wpisane do rejestru dzienników i czasopism. Od tego czasu jesteśmy oficjalnym tytułem prasowym zarejestrowanym w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczone symbolem ISSN 2082 – 405X.

Od 2012 Good Photo Sp z o.o. jest niepubliczną placówką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Ośrodków Edukacyjnych (nr ewidencyjny 2.18/00087/2013).

W 2012 roku otrzymaliśmy dofinansowanie na Działanie 6.1 „Paszport do eksportu” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 - 2013.

Zakładając Good Photo, chcieliśmy było służyło ono prawdziwym miłośnikom fotografii. Jesteśmy dumni, ponieważ misję tę z powodzeniem realizujemy do dziś.

 

Prawdopodobnie najlepszy zespół w Polsce!

 

Kacper Bartczak

Urodzony i zamieszkały. Syn, brat, kochanek i przyjaciel. Wieczny student, słuchacz, mówca, wykładowca. Często podróżujący po ziemi jak i po bezkresnym morzu wyobraźni. Niepoprawny podglądacz, obserwator, ornitolog. Wiecznie szukający zarówno własnego stylu jak i myśli uniwersalnych. Wiecznie zajęty, wciąż zamyślony choć czasem siedzący i nic nie robiący. Równie często w tłumie działających ludzi jak i w głuszy natury. Poszukiwacz, dokumentalista, kreator, stylista. Zbuntowany ale podporządkowany.

Andrzej Daniluk

Fotograf, operator. Czuje się równie dobrze z aparatem, co za kamerą. Miłośnik sportów ekstremalnych. Zaciekły empirysta, niezłomnie twierdzący, że im trudniej tym ciekawiej. Praktyk prawa autorskiego. Wnikliwy obserwator codzienności. Gdyby nie aparat fotograficzny, byłby malarzem. Wciąż eksperymentuje z techniką.

 

 

Marek Szymczakowski

fotograf, szkoleniowiec, twórca firmy Good Photo. Na początku była pasja, potem... sposób na życie. Od zawsze fotografuje, od lat uczy. Szczególne zamiłowanie do tematu  fotografii architektury i fotografii nocnej. Miłośnik obiektywów typu fish. Pierwszy kontakt z obiektywem 8 mm zakończył się skatalogowaniem 14 miast Polski (2 lata) oraz trzema autorskimi wystawami w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. W wolnym czasie fotografuję przyrodę i podróżuje.

 

Mikołaj Krawczunas

fotograf/twórca, student Łódzkiej ‘Filmówki’ wydziału fotografii. Na co dzień związany z fotografią reklamową. Zaangażowany w niezależne projekty modowe i artystyczne. Realizuje się przy tworzeniu odrębnych cykli obrazów zainspirowanych kinematografią i plakatem filmowym. Cechą charakterystyczną jest niezwykła dbałość o szczegóły, gra świateł i cieni nadająca niezwykle plastyczną formę fotografowanym postaciom i obiektom.
Podróżujący po całym świecie, zawsze ze swoim aparatem.

 

Mirosław Stelmach

Swoja przygodę z fotografią zacząłem w 1975r. w studenckim klubie Hybrydy, możliwość fotografowania muzyków w trakcie koncertów oraz innych wydarzeń z życia klubu były wstępem do dalszej kariery zawodowej, zdjęcia które robiłem w klubie uświadomiły że, w mojej fotografii najważniejszy jest człowiek i środowisko w którym żyje, W 1980 zatrudniłem się w NZZ Solidarność region Mazowsze, w latach 1993 - 96 Życie Warszawy, 1998-2007 Agencja Wydawniczo- reklamowa WPROST, 2007-2010 miesięcznik FORBEES. Od tego czasu jestem frilanserem.
Moje zdjęcia drukowane były w książkach oraz prasie krajowej i zagranicznej.
fotografia prasowa nauczyła mnie patrzeć, widzieć światło, gest i emocje. Dla mnie to najważniejsze atrybuty dobrych zdjęć, takich na których tętni życie i widać energię i uczucia sportretowanych osób, co wcale nieznaczny że, gardziłem fotografują studyjną. Wręcz przeciwnie praca w studio pozwoliła mi realizować portrety prasowe.